درباره ما

درباره مجموعه اخوان الهی

فروشگاه اخوان الهی در سال ۱۳۴۵ توسط حاج اصغر الهی تأسیس گردید. فعالیت فروشگاه با تولید برسجات آغاز گردید و رفته رفته محصولات نظافتی دیگر وارد عرصه تولید و بخش قرار گرفت. در سال ۱۳۸۰ علاوه بر تولید و پخش برسجات و محصولات نظافتی، محصولات و ملزومات صنعت ساختمان سازی نیز در سبد محصولات فروشگاه قرار گرفت. نام و برند فروشگاه تا سال ۱۳۹۵ با نام «فروشگاه قائم» شناخته شده بود که متأسفانه پس از چندین مورد سوء استفاده افراد بزهکار و کلاه بردار توسط آقای امیرحسین الهی فرزند آخر حاج اصغر الهی به «مجموعه اخوان الهی» تغییر یافت. تاکنون قریب به نیم قرن است که در این صنف با لطف خدا توانسته ایم در راستای رعایت حقوق مشتری، کالای با کیفیت و قیمت مناسب در بازار عرضه نماییم.

نماد اعتماد الکترونیک 

hsopping-of-akhvanelahi1

حوزه کاری

مجموعه اخوان الهی، تا کنون قریب به ۱۸۰۰ کالا را عرضه نموده که بخش عمده ی این محصولات مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی و مابقی کالا ها مربوط به صنعت لوازم نظافتی و… می باشد. تقریبا می توان گفت تمامی ملزومات، از تخریب تا تحویل و اتمام یک پروژه ی ساختمانی، در سبد محصولات مجموعه اخوان الهی قرار دارد. شما می توانید برخی از این کالا ها را در صفحه فروشگاه مشاهده نمایید.

مزایای خرید از سایت اخوان الهی

مفتخریم که توانسته ایم با در دست داشتن بیش از ۱۰۰ نمایندگی برند های ایرانی و خارجی، کلیه اجناس را به قیمت مناسب و دست اول به مشتریان عزیز ارائه دهیم. مهم این است که با در دست داشتن نزدیک به ۱۸۰۰ کالا در زمینه صنعت ساختمان و محصولات نظافتی، کلیه محصولات مورد نیاز مشتریان گرامی را می توانیم تأمین کنیم که باعث می شود مشتریان کالای موردنیازشان را با قیمت مناسب و در اسرا وقت در اختیار داشته باشند.

hsopping-of-akhvanelahi2
hsopping-of-akhvanelahi3

ضمانت اصالت و کیفیت کالا

مجموعه اخوان الهی با توجه به تهیه تمامی کالا اعم از مصرفی و غیر مصرفی از نمایندگی و پخش کنندگان معتبر، ضمانت اصالت و کیفیت مطلوب کالا را به شما عزیزان می دهد. همچنین تمامی کالا ها از ضمانت سلامت بر خوردار هستند. در صورت بروز مشکل یا عیب و ایراد در سلامت کالای سفارش داده شده، می توانید با مراجعه به صفحات ضمانت بازگشت کالا و درخواست بازگشت کالا درخواست ارجاع محصول را ثبت نمایید.

پرداخت در محل

یکی از روش های پرداخت هزینه کالا همان طور که در صفحه قوانین و مقررات اخوان الهی ذکر شده، روش پرداخت در محل می باشد. مشتریانی که به هر دلیل مایل به استفاده از روش پرداخت آنلاین نیستند می توانند با استفاده از گزینه پرداخت در محل هزینه کالا را در موقع دریافت کالا به صورت وجه نقد یا با استفاده از دستگاه کارت خوان سیار پرداخت نمایند.

hsopping-of-akhvanelahi4
hsopping-of-akhvanelahi5

تحویل فوری

فروشگاه اخوان الهی سعی دارد برای کسب رضایت مشتریان عزیز، کالای سفارش داده شده را در اسرع وقت به دست مشتریان گرامی برساند. مسئولین فروش مجموعه پس از دریافت سفارش شما، حداکثرتا ۴۸ ساعت اقدام به آماده سازی سفارش و ارسال آن می کنند.
سفارشات شما همان طور که در صفحه قوانین و مقررات اخوان الهی وجود دارد، به دور روش به انتخاب مشتری ارسال می شوند.
در روش اول محموله توسط پیک معتمد فروشگاه ارسال شده و هزینه ارسال بعد از دریافت کالا از مشتری دریافت می شود.
در روش دوم مشتری بعد از هماهنگی با فروشگاه می تواند پیک مورد نظر خود را به محل فروشگاه برای دریافت کالا ارسال نماید.
مشتریانی که روش دوم را انتخاب می کنند، فروشگاه با هماهنگی کالا را تحویل داده و هیچ گونه مسئولیتی در قبال ارسال کالا و نرخ کرایه ندارد. همچنین انتخاب روش دوم ناقض شرایط بازگشت کالا می باشد.
سفارشات مشتریان شهرستان ها نیز توسط پست پیشتاز یا باربری ها با توجه به نوع کالا و حجم و اندازه و وزن کالا ارسال خواهد شد.

تضمین بهترین قیمت

از آنجایی که مجموعه اخوان الهی برای تهیه محصولات و کالاهای خود با نمایندگی ها، وارد کنندگان و تولید کنندگان مجرب و با سابقه کار می کنند، همیشه تضمین بهترین کیفیت و بهترین قیمت در بین فروشگاه های دیگر و رقبا را به مشتری می دهد. هدف مجموعه اخوان الهی ارائه محصولات با نازل ترین قیمت است. در صورت مشاهده قیمت پایین تر در سایر فروشگاه های اینترنتی و فیزیکی، با یکی از روش های تماس با ما مدیران فروشگاه را در جریان اختلاف قیمت قرار دهید.

hsopping-of-akhvanelahi6
بستن
مقایسه