کیسه گونی پلاستیکی

گونی پلاستیکی چیست و انواع آن کدامند؟

گونی پلاستیکی تولید شده مواد درجه یک، از محصولات کاملاً پرطرفداری در بازار هستند که کاربردهای مختلفی دارند. این مقاله را دنبال کنید، بیایید با این نوع گونی ها یا کیسه های بسته بندی سازگار با محیط زیست بیشتر آشنا شویم. تمام آنچه می خواهید در مورد انواع گونی بدانید اینجاست.

انواع-گونی

اکثر گونی های پلاستیکی موجود در بازار از رزین پلی پروپیلن ساخته شده است. پلی پروپیلن که با نام اختصاری PP نیز شناخته می شود، نوعی ماده از رزین ترموپلاستیک است.
در طول فرآیند تولید ما ابتدا از آن به الیاف پلاستیکی ساخته می شود، سپس به نوارهای تخت کشیده می شود. و سپس نوار پلی پروپیلن در دو جهت (تار و پود) بافته می شود تا پارچه ای سبک، اما محکم و سنگین ایجاد شود، که به عنوان ماده اصلی برای ساخت گونی پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد، از این رو آنها در دو حالت ولی و کیسه ای طراحی  و تولید می شوند.

 گونی پلاستیکی تولید شده برای بسته بندی برنج، شکر، غلات غذایی، مواد کشاورزی و دامداری،خوراک دام، سیمان ها و کودها و در ساخت و ساز و غیره استفاده می شود. آنها در طرح ها، مدل ها و سایز های مختلف تولید و برای تامین نیاز مصرف کنندگان به بازار فروش ارسال می گردند.

خرید-گونی-پلاستیکی

معمولا تولید کنندگان، گونی پلاستیکی را از مواد مختلف و مقاوم در برابر آب، حرارت، کشش و … تولید می کنند که هر کدام از آنها برای اهداف خاصی شکل می گیرند و می توان برای کارهای مختلف از این مواد استفاده کرد.

از انواع مختلف گونی های پلاستیکی می توان به گونی های پلی پروپیلن و گونی پلی اتیلنی گونی های لمینت(ضد آب)، ضد آفتاب اشاره کرد. گونی های پلی پروپیلن بافته شده در مقایسه با گزینه های کمتر موثر و متداول مواد بسته بندی یعنی بسته بندی کاغذ، ظروف پی وی سی پلی اتیلن گزینه بهتری هستند.

فن آوری های مدرن و تحقیقات در صنعت گونی های بافته شده این امکان را برای بسته بندی، ذخیره و حمل کالاهای مختلف از مواد ساختمانی و مواد شیمیایی به مواد مصرفی انسان و حیوان فراهم کرده است.

بررسی کامل تفاوت های گونی های لمینت(ضد آب)، ضد آفتاب، گونی پلی اتیلنی و..؟

در زیر دلایل محبوبیت و مناسب بودن استفاده از گونی های لمینت(ضد آب)، ضد آفتاب، گونی پلی اتیلنی و مزایای آن نسبت به سایر بسته بندی های سنتی آورده شده است، برای آشنایی بیشتر با این موضوع و شناخت کامل مزایا و معایب آنها پیشنهاد می کنم ادامه مطلب را دنبال کنید.

چرا گونی پلی اتیلنی بافته شده؟

وقتی صحبت از بسته بندی پلاستیکی می شود، برای انتخاب گونی پلاستیکی پلی اتیلنی از سایر مواد بسته بندی پلاستیکی، مزایای زیادی وجود دارد.

کیسه-گونی

1> مقرون به صرفه بودن:

مناسب بودن و با کیفیت بودن پلی اتیلن نسبت به سایر اشکال بسته بندی پلاستیکی باعث سبقت این محصول از دیگر گونی ها می شود. به دلیل طراحی منحصر به فرد این نوع گونی و نیز بافت نوارهای پلاستیکی در دو جهت (تار و پود) گونی پلاستیکی این محصول را محکم تر و ماندگارتر می کند.
تقریباً هیچ کششی وجود ندارد حتی اگر با بارهای سنگین اما محاسبه شده پر شود، به همین دلیل احتمال پاره شدن یا شکستن گونی بسیار کم است، به همین دلیل این محصول در تضاد با گونی های گونی های لمینت(ضد آب)، ضد افتاب یا کاغذ است.

2> مقادیر اضافه شده:

وقتی نوبت به تنوع می رسد، گونی پلاستیکی لمینت(ضد آب)، ضد آفتاب می توانند با چاپ شش رنگ با کیفیت بالا و یک لایه پوشش نازک روی آن چاپ شوند، که به آن لمینیت می گویند. این چاپ ممکن است شامل مارک تجاری، توضیحات محصول، محتوای بسته بندی و سایر اطلاعات مربوط به محصول یا مارک تجاری باشد که گونی  را به عنوان ابزاری برای بازاریابی و ابزار تبلیغات خود برای شرکت در می آورد.

گونی-رول

3> گونی های پلی پروپیلن سبز است:

وقتی صحبت از سازگاری با محیط زیست می شود، گونی پلاستیکی پلی پروپیلن نسبت به پلاستیک های دیگر دارای برتری است. مطالعات مختلف ثابت می کند که گونی های بافته شده پلی پروپیلن به دلیل قابل تجزیه بیولوژیکی بودن نسبت به سایر بسته بندی های پلاستیکی سنتی به طرز چشمگیری بهتر هستند.
در اکثر موارد ممکن است گونی های استفاده شده مجدداً مورد استفاده قرار گیرند یا ۱۰۰٪ برای تولید مجدد گونی های بافته شده یا برخی از محصولات پلاستیکی دیگر دوباره بازیافت شوند. در بدترین حالت دور ریختن، گونی های پلی پروپیلن به سرعت خراب می شوند و آسیب قابل توجهی به محیط زیست وارد نمی کنند.

4> ثبات:

گونی پلاستیکی پلی اتیلن برای پایداری و عملکرد در برابر عناصر محیطی طراحی شده و مقاومت بالایی دارد. در بیشتر موارد، نقطه ذوب گونی های های پلی اتیلن بالاتر از ۱۶۰OC است و این بدان معناست که می تواند در شرایط سخت تر نسبت به پلاستیک های دیگر در امان بماند.
خصوصیات گونی های بافته شده از پلی پروپیلن و پلی اتیلن برای از دست ندادن شکل و مقاومت در برابر دما، آن را برای حمل و نقل و ذخیره سازی کالاهای مختلف از جمله سیمان، غلات، دانه ها، مواد شیمیایی، برنج، شکر، خوراک دام، آردها و اقلام مختلف مناسب تر می کند.
یک پوشش ورقه ورقه یک لایه پایداری و استحکام اضافی را فراهم می کند در حالی که نه تنها جلوه بصری را افزایش می دهد بلکه گونی را غیر قابل تنفس می کند تا از محتوای ذخیره شده در برابر رطوبت و سایر اثرات محیطی محافظت کند.

گونی-های-لمینت

چند ویژگی مهم گونی های لمینت(ضد آب)، ضد آفتاب، گونی پلی اتیلنی و..؟

1> مقاوم در برابر حشرات:

این نوع از گونی ها به دلیل ساختار شیمیایی و فیزیکی حتی در صورت پر شدن با مواد غذایی، دانه ها در برابر حشرات مقاوم هستند و به جلوگیری از اتلاف و کاهش آسیب پذیری مواد ذخیره شده کمک می کنند.

۲> مقاوم در برابر اثرات زیست محیطی:

به دلیل خاصیت خوب  گونی پلاستیکی لمینت(ضد آب)، ضد آفتاب و گونی پلی اتیلنی، نفوذپذیری در این مواد در مقایسه با انواع دیگر گونی ها کمتر است. این به وضوح بدان معنی است که نفوذ پذیری کمتر برای کنترل بهتر رطوبت و اثر آن بر روی محصولات ذخیره شده در گونی های مورد نظر است. بعلاوه، در بیشتر موارد، از ورود بوی مواد موجود در کیسه ها به هنگام نگهداری وسایل مختلف در مکان بسته جلوگیری می کند.

3> استرس، مقاومت الکتریکی و شیمیایی:

ترکیب بافته شده گونی پلاستیکی لمینت(ضد آب)، ضد آفتاب و گونی پلی اتیلنی باعث مقاومت بیشتر آن در برابر فشارهای جسمی می شود و در مقایسه با سایر مواد بسته بندی دوام قابل توجهی دارد. به دلیل مقاومت دراز، وزن بیشتری را بدون پارگی بلند شدن نگه می دارد. سختی گونی های تولید شده از لمینت(ضد آب)، ضد آفتاب بدون از دست دادن انعطاف پذیری آن حفظ می شود.

ثابت شده که گونی های تولید شده از لمینت(ضد آب)، ضد آفتاب در برابر مواد شیمیایی از جمله اسیدها و مواد قلیایی مقاوم هستند. همچنین در هنگام گرم شدن در دمای بسیار بالا مقاومت بالایی در برابر برق دارند.

کیسه-پلاستیکی

4> نتیجه:

گونی های پلی اتیلنی از متداول ترین گونی های موجود در بازار هستند و در بیشتر موارد از آنها استفاده می شود ، آنها نسبت با گونی های لمینت ارزان تر هستن، اما کیفیت آنها در مقایسه با لمینت پایین تر است. گونی پلاستیکی لمینت(ضد آب)، ضد آفتاب بهترین گزینه برای بسته بندی و نگهداری محصولات مختلف است.
گونی های تولید شده از لمینت در شرایط شدید نگهداری مناسب بوده و مقاومت این نوع گونی ها به دلیل بافت آن با نوارهای افقی و عمودی باعث دوام و مقاوم بودن آن است. این نوع از گونی ها در برابر آفات و حشرات، استرس، اثرات الکتریکی و شیمیایی از داخل به خارج مقاوم هستند.

هنگامی که ورقه ورقه می شود و با کیفیت بالا چاپ می شود، با ظاهر و احساس پیشرفته به محصول ارزش افزوده می دهد و یک لایه محافظ باعث می شود مواد ذخیره شده کمتر تحت تأثیر محیط زیست قرار بگیرند و کیسه را غیر قابل تنفس و ضد آب کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی مناسب گونی پلاستیکی لمینت(ضد آب)، ضد آفتاب و گونی پلی اتیلنی برای بسته بندی، ذخیره یا حمل و نقل محصولات خود با ما تماس بگیرید و ادامه مطلب را دنبال کنید.

انواع-گونی-پلاستیکی

پرکاربردترین رول گونی پلاستیکی ساده؟

مجموعه اخوان الهی بزرگترین تولید کننده و عرضه کننده رول های گونی پلاستیکی ای پلی پروپیلن و گونی پلی اتیلنی گونی های لمینت(ضداب)، ضد آفتاب در کشور است. ما از بالاترین کیفیت مواد اولیه بکر برای تولید اندازه، رن ، الگو و وزن مختلف رول استفاده می کنیم. رول ها ممکن است بر اساس نیاز مشتری چاپ نشده یا چاپ شوند.

رول های تولید شده را می توان به صورت کیسه ای برش داده و برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار داد. با استفاده از گونی های پلاستیکی رولی می توان اهداف مختلفی را محقق کرد. این نوع از گونی ها تنوع زیادی در بازار دارند و انتخاب مناسب ترین آن مهمترین اولویت خریداران است. ما در ادامه به برخی از پرکاربردترین رول گونی پلاستیکی ساده موجود در بازار اشاره خواهیم کرد.

از متداول ترین گونی های پلاستیکی موجود در کشور می توان به مواردی زیر اشار کرد:

> گونی پلی پروپیلن

> گونی پلی اتیلنی

> گونی های لمینت(ضد آب)

> و ….

مشخصات فیزیکی و فنی گونی پلاستیکی رولی پلی پروپیلن و گونی پلی اتیلنی گونی های لمینت(ضداب):

۱> اندازه رول های گونی های تولید شده:

ما عرض های متغیر رول ها را از ۳۵۰ میلی متر تا ۹۰۰ میلی متر تولید می کنیم در حالی که طول رول های لوله ای بسته به نیاز مشتری متفاوت است، با این وجود گونی پلاستیکی رولی تولید شده به طول ۳۰۰۰ متر به عنوان رول استاندارد تولید می شوند.

۲> GSM گونی های پلاستیکی:

GSM پارچه بسته به کاربرد صنایع مختلف متفاوت است (GSM چیست: اکثر منسوجات وزن، استاندارد و کیفیت مخصوص به خود را دارند که برای گونی های  پلاستیکی گرم در متر مربع است. معمولا این عدد اشاره به تراکم گولی دارد). ما گونی های تولید شده شده را از ۵۰ GSM تا ۱۲۰ GSM تولید می کنیم. برای مشاوره در مورد نیازهای خاص خود با تیم متخصص ما مشورت کنید.

۳> مواد تولیدی گونی پلاستیکی :

معمولا برای تولید گونی های پلاستیکی از نخ ۵۵۰ تا ۱۲۵۰ به خصوص برای کاربردهای مختلف استفاده می کنند تا در برابر عناصر محیطی مقاوم باشد و عمر طولانی تری داشته باشد.

رول-گونی-پلاستیکی

4> رنگ و الگوی گونی پلاستیکی:

کارخانه تولید انواع گونی پلاستیکی این محصولات را با توجه به نیاز مشتری، در رنگ ها و الگوهای نواری مختلف تولید می کند، با این وجود گونی های سفید، سبز، زرد، بژ بیشترین تقاضا را در بازار کشورمان دارد. این الگوها شامل نوارهای حاشیه ای، نوارهای کناری و نوارهای میانی معمولاً گونی های بافته شده صورتی، بنفش، آبی، مشکی، مارون، قهوه ای و گاهی چند رنگ است.

۵> چاپ روی گونی پلاستیکی رول:

معمولا اکثر گونی های پلاستیکی موجود در بازار از قابلیت چاپ برخوردار هستند و می توان برای تبلیغات و یا درج مشخصات محصول از آنها استفاده کرد. البته بهترین و مناسب ترین گزینه برای چاپ، گونی های لمینت(ضد آب)، ضد آفتاب، هستند. با توجه به کیفیت و بافت مناسب این نوع گونی امکان چاپ به صورت چهار رنگ بر روی آنها وجود دارد. رول های تولیدی موجود ممکن است بسته به نیاز مصرف کننده چاپ و یا بدون چاپ تحویل داده شود.

۶> تولید گونی پلاستیکی پلی اتیلنی:

کارخانه تولید گونی پلاستیکی، محصول بسیار با کیفیت از جنس پلی اتیلنی تولید می کند که ممکن است برای قرار گرفتن در معرض طولانی مدت در زیر نور مستقیم خورشید یا محیط باز استفاده شود. آنها کاملا مقاوم و با کیفیت هستند و از مواد درجه یک تولید شده اند که می توانید برای مصارف گوناگون از آنها استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گونی پلاستیکی پلی اتیلنی و موارد استفاده از آن، مقالات منتشر شده در وب سایت ما را بررسی کنید و یا با کارشناس فروش مجموعه ما تماس بگیرید.

گونی-پلاستیکی

کیسه گونی چه سایزهایی دارد و موارد مصرف کیسه گونی با ذکر مثال مرتبط؟

با پیشرفت فناوری در حوزه تولید گونی پلاستیکی خریداران می توانند متناسب با نیاز خود بهترین و مناسب ترین محصول  را از تولید کنندگان با قیمت ارزان خریداری کنند. در حال حاضر گونی های پلاستیکی را می توانید در اندازه ها، وزن ها، رنگ ها، الگوها و مقاومت های مختلف برای کاربردهای مختلف در صنایع مختلف مانند غذا، کشاورزی، مواد شیمیایی و غیره خریداری کنید.

گونی های تولیدی برای بسته بندی، ذخیره سازی و حمل و نقل دانه ها، غلات، آردها، کالاهای مختلف مصرفی انسان، خوراک دام، برنج، زغال چوب، یخ و بسته بندی بار و اقلام پیک مناسب هستند.

در زیر انواع مختلف گونی های پلاستیکی تولید شده بررسی شده است، با ما همراه باشید تا بیشتر با آنها آشنا شوید:

گونی های پلی پروپیلن:

بر اساس مطالعه انجام شده در این خصوص خطرات زیست محیطی مرتبط با پلی اتیلن باعث اتخاذ کیسه ها و گونی های بافته شده از پلی پروپیلن شده است.

به دلیل هزینه، استحکام و موارد محیط زیستی، گونی پلاستیکی پلی پروپیلن بافته شده چند لایه همچنان همتایان غیر چند لایه خود را در بازار فروش سرکوب می کند، کیسه ها و گونی های بافته شده از پلی پروپیلن (PP) ۶۰٪ از فروش جهانی را تشکیل می دهند. بر اساس تحقیق انجام شده انتظار می رود که بازار گونی های بافته شده از پروپیلن  بین ۴ تا ۸ درصد رشد سالانه در حجم متوسط ​​داشته باشد.

فروش-گونی-پلاستیکی

طبق مطالعه “بازار کیسه و گونی های بافته شده از پلی پروپیلن” خطرات زیست محیطی مرتبط با پلی اتیلن (PE) باعث افزایش استفاده از کیسه ها و گونی های بافته شده با پلی پروپیلن شده است. به نظر برخی از کارشناسان ورود سریع به صنعت خرده فروشی در بخش کالاهای مصرفی سریع  که منجر به تکثیر خرده فروشی ها شده است، همچنان برای رشد بازار گونی پلاستیکی تولید شده از پروپیلن مفید خواهد بود.

کشورها قانونی را تصویب می کنند که استفاده از گونی های پلاستیکی و گرفتن مالیات را برای جبران تأثیرات زیست محیطی ناشی از تولید و دفع آنها منع می کند. گونی های پلاستیکی یکبار مصرف، بسته به ضخامت آنها، معمولاً تحت این ممنوعیت قرار می گیرند.

تولیدکنندگان گونی پلاستیکی، محصولات گسترده ای را با توجه به نیازهای مصرف کنندگان و صنایع تولید و به بازار عرضه می کنند. گونی های لمینت(ضد آب)، ضد آفتاب و گونی پلی اتیلنی همچنان بر بازار این محصول در کشور تسلط دارند، در مجموع بیش از ۵۰٪ سهم بازار را از نظر ارزش و حجم تشکیل می دهند. این امر با تقاضای مداوم مصرف کنندگان در حال گسترش و پیشرفت است.

تولید-گونی-پلاستیکی

در حال حاضر آسیا و اقیانوسیه، به استثنای ژاپن، در بازار گونی پلاستیکی حرف اول را می زنند. بدنبال ابتکار عمل ممنوعیت تولید گونی های پلاستیکی که قابلیت بازیافت ندارند، مقبولیت گسترده ای در بین این کشورها پیدا کرده است، البته در سال های اخیر بیشتر بازارهای گونی تولید شده در  آسیا و اقیانوسیه در چین و هند متمرکز یافته اند.

با افزایش تقاضا برای محصولات بسته بندی، بازیگران اصلی تمرکز خود را به تولید گونی پلاستیکی لمینت(ضد آب)، ضد آفتاب، گونی پلی اتیلنی و پلی پروپیلن رسانده اند تا به معتبرترین تولید کنندگان گونی بافته با کیفیت تبدیل شوند. برخی از شرکت های مستقر در بازارها در حال ظهور، مانند چین و هند، بیش از نیمی از تولید خود را به کشورهایی از جمله ایالات متحده، کانادا، امارات متحده عربی، استرالیا، آلمان و انگلیس صادر می کنند.

 تولید انواع گونی با پلی پروپیلن؟

گونی پلاستیکی تولید شده از پلی پروپیلن که به اختصار pp  نامگذاری شده، محصولات کاملاً پرطرفدار و محبوب در بازار هستند که کاربردهای مختلفی دارند. این مقاله را دنبال کنید، بیایید با این گونی سازگار با محیط زیست بیشتر آشنا شویم. تمام آنچه می خواهید در مورد کیفیت این محصول بدانید در ادامه توضیح داده شده است.

پلی پروپیلن، یکی از انواع مواد رزینی ترموپلاستیک است که در اثر پلیمریزاسیون پروپیلن تولید می شود. بنابراین، پلی پروپیلن بافته شده نوارها / نخهای پلی پروپیلن است که در دو جهت (تار و پود) بافته شده است تا ماده ای سبک، اما مستحکم و سنگین ایجاد کند.

خرید-گونی-رول

در مناطق مختلف جهان نام های مختلفی برای گونی پلاستیکی وجود دارند. شما می توانید با مراجعه به بازار و یا مراکز فروش این محصول را با قیمت های مختلف و متناسب با نیاز خود خریداری کنید.

مزایای استفاده از گونی پلاستیکی با کیفیت؟

> این نوع از گونی ها انعطاف پذیر هستند.

> قادر است شکل خود را به خوبی حفظ کند.

> گونی های پلاستیکی محکم هستند، بنابراین می توانند چندین بار مورد استفاده قرار گیرند.

> کیسه ها را می توان در ماشین لباسشویی قرار داد.

> می توان آن را در یک لایه لمینت یا مات طراحی کرد. گونی های بافته شده غیر لمینت توصیه نمی شود زیرا ظاهر خوبی ندارند.

> گونی ها هنگام خیس شدن تخریب نمی شوند.

> آنها به طور طبیعی در برابر پارگی مقاوم هستند.

> گونی ها امکان چاپ در یک طرف یا هر دو طرف را دارند.

> گونی ها اجازه می دهند تا محتوای آن نفس بکشد تا در هوا خشک شود.

> مقاومت این گونی ها نسبت به کیسه های پلاستیکی سنتی بهتر است.

> گونی های بافته شده از پروپیلن می توانند به عنوان مانع بخار و رطوبت مورد استفاده قرار گیرند.

> علاوه بر این، گونی ها می توانند برای ارائه برجسته، تا حدی شفاف باشند.

> گونی پلاستیکی را می توان به صورت جانبی وصل کرد تا به راحتی وسایل بزرگ را در خود جای دهد.

> کاربردهای کیسه های بافته شده از پروپیلن بسیار زیاد است و می توان از آنها برای ذخیره مواد مختلف استفاده کرد.

> چنین ​​گونی هایی تا حد زیادی در ذخیره سازی و حمل و نقل محصولات کشاورزی مانند محصولات آبزی، خوراک، میوه ها، سبزیجات و … مورد استفاده قرار می گیرد.

> گونی پلاستیکی در حمل و جابجایی سبزیجات و میوه های مخصوص نیز کاربرد دارند.

جدول تقریبی تبدیل وزن به متر همه گونی ها عبارت است از:

در طول این سالها، گونی پلاستیکی PP عظمت خود را در واحد بسته بندی چندین شرکت نشان داده اند. این گونی ها سخت ترین کیسه های بسته بندی شناخته شده اند که در صنایع قند، غلات، فرز و مواد غذایی بسیار مورد تقاضا هستند.

ما احساس خوشحالی می کنیم که خود را به عنوان تولید کننده، تأمین کننده و صادر کننده گونی های معتبر در کشور  معرفی کنیم، گونی های تولیدی ما به عنوان مواد بسته بندی در صنایع مختلف استفاده می شود. گونی های تولید شده از PP ما در صنعت بسته بندی انعطاف پذیر، دارای مقاومت بالا و بادوام هستند.

گونی-پلی-اتیلنی

این گونی ها یک راه حل عالی برای بسته بندی ۳۰-۵۰ کیلوگرم ماده خشک است. این گونی ها از پارچه بافته شده از پلی پروپیلن ساخته شده اند که دارای مقاومت بالاتری هستند و کمتر در معرض سوراخ شدن هستند. بسته به نیاز مواد به کار برده شده، این گونی ها ممکن است از لمینت، پلی پروپیلن و یا سایر مواد ساخته شوند.

گونی های کوچک پلی پروپیلن بافته شده برای بسته بندی طیف گسترده ای از مواد مانند خوراک دام، سیمان، سرامیک، دانه ها و شن و ماسه و غیره استفاده می شود.

۴۵ GSM –۲۰۵ GSM (تراکم گولی)  GSM
۲۵Cm-۲۲۰ Cm اندازه
HEMMED, ZIGZAG, COLD, VALVE بالا
تاشو دو برابر ، یک برابر پایین
قابلیت چاپ در شش رنگ چاپ

برخی از مزایای مهم استفاده از گونی پلاستیکی پلی پروپیلن عبارتند از:

> گونی های پلی پروپیلن از گونی های پلاستیک معمولی مقاوم ترند

> گونی های پلی پروپیلن در برابر سایش و پارگی هوا مقاوم هستند و در حالت مرطوب تخریب نمی شوند

> مقاوم در برابر پاره شدن حتی با هندلینگ خشن

> به راحتی می توان از آن استفاده مکرر کرد

گونی های پلی پروپیلن گزینه قدرتمندتری نسبت به گونی های کاغذی هستند.

خرید-گونی-پلاستیکی

گونی پلاستیکی پلی پروپیلن به طور گسترده ای برای بسته بندی محصولات مختلف مورد استفاده قرار می گیرند زیرا دوام بیشتری دارند و مقرون به صرفه و همه کاره هستند. به آنها کیسه های PP بافته شده نیز گفته می شود و می توان آنها را از یک تولید کننده قابل اعتماد گونی های پلی پروپیلن تهیه کرد که متخصص در تهیه مواد بسته بندی هستند.

آیا شما علاقه مند به کار با تولید کننده گونی های لمینت(ضد آب)، ضد آفتاب، گونی پلی اتیلنی هستید اما مطمئن نیستید که این نوع گونی ها انتخاب درستی برای محصولات شما هستند یا نه؟ بهتر است برای گرفتن مشاوره در این زمینه با کارشناسان دنیای چادر تماس بگیرید.

جدول تقریبی تبدیل وزن به متر همه گونی ها عبارت است از:

وزن ۷۰ گرم بر مترمربع طول ۴ متر  – عرض ۲.۲ متر رول گونی نمای ساختمان ساده
وزن ۹۰ گرم بر مترمربع طول ۴ متر – عرض ۲.۲ رول گونی رنگ سفید
وزن ۱۱۰ گرم بر مترمربع ضد آب           رول گونی سفید و طوسی
وزن ۱۱۰ گرم بر مترمربع خاصیت ضد آفتاب رول گونی سفید یووی UV لمینت
وزن ۷۰ گرم بر مترمربع ضد آب و ضد آفتاب رول گونی نمای ساختمان رنگی

گونی رول با کیسه گونی چه تفاوتی دارد؟

گونی رول معمولا تفاوت های زیادی با کیسه گونی دارد، به طور کل از گونی رول برای پوشش نما و داربست های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد، آنها در اندازه های مختلف تولید می شوند و به راحتی می توان برای پوشش نما استفاده کرد. چنین گونی هایی دارای استحکام بالایی هستند و به سختی در برابر نور آفتاب و یا وزش باد دچار آسیب می شوند.

کاربرد-گونی

شاید بپرسید که چرا گونی پلاستیکی را برای بسته بندی فله انتخاب کنید؟

بسته بندی با استفاده از گونی پلاستیکی نقش متنوعی را در محافظت از محصولات، جلوگیری از فساد، آلودگی، افزایش مدت زمان ماندگاری، اطمینان از ذخیره سازی ایمن و در نتیجه کمک به دسترسی آسان آنها به مصرف کنندگان، ایفا می کند. گونی تولید شده از مواد PP بهترین انتخاب برای بسته بندی فله است.

گونی های بافته شده از پلی پروپیلن برای بسته بندی مواد غذایی و شکر و به خصوص برای بسته بندی کالاهای خوراکی برای استفاده داخلی و صادرات مناسب هستند.

پلی اتیلن با دانسیته پایین پرکاربردترین پلاستیک در جهان برای ساخت گونی پلاستیکی رول است. این پلیمری است که بیشتر در زندگی روزمره می بینید. پلی اتیلن با چگالی کم ماده ای است که در بیشتر کیسه های پلی استفاده می شود. این مواد همچنین ماده ای است که هنگام چاپ آگهی های پلاستیکی رول از آن استفاده می کنیم. این خاصیت قدرت، انعطاف پذیری و خاصیت انسداد آب را فراهم می کند.

عرضه-گونی-پلاستیکی

پلی اتیلن تخریب پذیر:

با استفاده از پلی اتیلن زیست تخریب پذیر برای آگهی های رول پلاستیکی خود، در کاهش ضایعات پلاستیکی کمک می کنید. این مواد به جای ۱۰۰ سال در محل های دفن زباله طی یک دوره ۱۰ساله تخریب می شوند (بستگی به نوع پلاستیک خاص و همچنین محیطی که در آن به کار رفته است). افزودنی پلاستیکی زیست تخریب پذیر بهترین روش برای تولید گونی پلاستیکی زیست تخریب پذیر است.

توجه داشته باشید جذابیت از اثر چاپ برای گونی پلاستیکی بسیار مهم است زیرا همان چیزی است که نظر مصرف کنندگان را به خود جلب می کند. اینکه از چه رنگ، طرح و موادی استفاده می شود، کاملاً مورد تفکر بازاریان قرار گرفته است. گونی یا کیسه های محصول توانایی جلب توجه مصرف کنندگان را دارد و صرفاً بر اساس آنچه از بسته بندی می بینند تصمیم می گیرد کالای شما را به جای کالایی که معمولاً خریداری می کنند انتخاب کند.

تبلیغات روی گونی محصول نیز بر تصمیمات مصرف کننده تأثیر می گذارد. کیسه محصول چیزی است که محصول شما را از بقیه متمایز می کند. این موضوع توانایی فروش محصول شما را بالا می برد، در نتیجه تلاش های زیادی برای بازاریابی به وجود می آورد.

تولیدکنندگان گونی پلاستیکی، کاملاً با نیاز بازار آشنا هستند و محصولی را تولید کرده اند که به طور خاص برای غلبه بر برخی از اشکالات آزار دهنده، گونی های بزرگ و چند جداره طراحی شده است.
گونی های پلی پروپیلن بافته شده از هزاران رشته پلاستیک بافته شده با هم تشکیل یک ورق پارچه بسیار محکم و فوق العاده با دوام را داده اند که قابل حمل بیش از پنجاه پوند وزن را بدون مشکل دارند. آنها همچنین بسیار پایدار هستند و به ندرت هنگام افتادن پاره می شوند یا می ترکند.

قیمت-گونی-پلاستیکی

موارد استفاده از گونی های پلاستیکی؟

در سالهای اخیر، گونی های پلی پروپیلن بافته شده توسط صنایع کشاورزی و تولید به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته است که بیشتر برای نگهداری خوراک دام، شن و ماسه، غلات، مواد معدنی، مواد شیمیایی، کودها، سیمان، قهوه، شکر، آرد، برنج و بسیاری از مواد دیگر استفاده می شود.
گونی ها می توانند بصورت سفارشی با آرم و متن در یک یا دو طرف چاپ شوند و در اندازه های مختلفی تهیه شوند. همچنین می توان آنها را به راحتی با آبچکان ها، پوشش های ضد لغزش، لمینیت ها سفارشی کرد و به این ترتیب در برابر اشعه ماورا UV بنفش مقاوم هستند.

بسیاری از تولیدکنندگان مواد غذایی حیوانات خانگی را با استفاده از این گونی ها خریداری می کنند، و از آنها بسیار راضی هستند، زیرا می توان آنها را برای مدت طولانی در انبار خانه نگهداری کرد.

در حالی که این نوع گونی های بسته بندی سنتی مورد استفاده در فروش مواد غذای و مواد ساختمانی و یا صنعتی بوده است، تولیدکنندگان این نوع محصولات از جذب هزینه های ناشی از نیاز به تعویض گونی های کف خرده فروشی ها خسته شده اند. علاوه بر این، گونی های پلی پروپیلن بافته شده از پلاستیک ساخته شده اند، بنابراین ذاتاً در برابر آب مقاوم هستند.

این نوع گونی پلاستیکی لک نخواهند زد، آویزان نخواهند شد و یا خیس نخواهند شد، بنابراین مواد حتی پس از آب و هوای نامناسب نیز پایدار خواهند بود. این خبر خوبی برای خرده فروشان است، بسیاری از آنها به دنبال قرار دادن مواد خانگی در خارج از فروشگاه برای ایجاد فضای سودآورتر در داخل هستند. بسته بندی مقاوم در برابر آب و هوا گزینه های فروش خرده فروشان را افزایش می دهد و خطر محصول آسیب دیده را کاهش می دهد.

کارخانه-تولید-گونی-پلاستیکی

گونی پلاستیکی بسته به نیازهای شما در سبک ها و مواد مختلف موجود است، یک گونی  پلاستیکی سازگار با محیط زیست است و یک انتخاب عالی برای هر کسب و کاری است که به دنبال کاهش اثر کربن خود است. این گونی ها نه تنها قابل استفاده مجدد هستند، بلکه بسیاری از آنها نیز قابل بازیافت و حتی تجزیه بیولوژیکی هستند.
چه برای تولید به گونی های پلی پروپیلن آماده نیاز داشته باشید و یا، به گونی های لمینت رولی، می توانید به مراکز فروشش مراجعه کرده و این نوع مواد را خریداری کنید. آنها یک گزینه سازگار با محیط زیست هستند، و برای پاسخگویی به نیازهای شما وجود دارد. در بسیاری از این گونی ها نماد بازیافت نیز وجود دارد تا استفاده دوستانه از محیط زیست را برای مشتریان فراهم کند.

کاربرد گونی های پلاستیکی یکبار مصرف ؟

گونی پلاستیکی یکبار مصرف برای انواع مشاغل مناسب است و برای مشتریان طراحی شده است تا بارها از آنها استفاده کنند. این گونی های با دوام بیشترین مواد را در خود جای می دهد و به شما این امکان را می دهد تا گونی های کمتری را برای همان مقدار مواد مورد نظر استفاده کنید.
آنها اغلب در انواع عایق بندی شده و عایق بندی نشده در دسترس هستند تا اطمینان حاصل شود که مواد مورد نظر شما به بهترین شکل حمل می شود. این گونی ها همچنین در هزینه های تهیه گونی صرفه جویی می کنند و یک مزیت سازگار با محیط زیست و صرفه جویی در هزینه را به شما می دهند.

گونی پلاستیکی یکبار مصرف دارای ویژگی های مختلفی است که آن را به یکی از رایج ترین گونی های مورد استفاده در جهان تبدیل می کند و بسیاری از این کیفیت ها باعث شده این محصول را به یک ماده عالی برای گونی های پلاستیکی تبدیل کند.

این نوع از گونی ها سبک وزن هستند، در برابر دما، آب و بخار مقاوم می باشند، دارای مقاومت کششی بالایی هستند، نسبتاً شفاف است و از دستورالعمل های مربوط به استانداردهای جهانی نیز برخوردار اند.
این ویژگی ها با هم ترکیب می شوند و گونی های همه کاره ای ایجاد می کنند که هم برای مواد کشاورزی و هم برای نگهداری مواد غذایی در خرده فروشی عالی هستند. گونی های ذخیره سازی مواد DPE به فروشگاه های مواد غذایی، فروشگاه های رفاهی، اغذیه فروشی ها یا رستوران شما این امکان را می دهد تا صرف نظر از نحوه استفاده از آن، با کارایی بیشتری کار کند.

این نوع گونی پلاستیکی معمولاً برای نگهداری، ذخیره سازی و یا حمل مواد مختلف استفاده می شود. از آنجا که پلی اتیلن با چگالی کم قابل تنفس است، در مقایسه با یک کیسه پلی پروپیلن، محصولات ذخیره شده بدون یخچال یا انجماد به مدت طولانی دوام نخواهند داشت.
گونی های پلاستیکی ذخیره سازی پلی اتیلن اگرچه به اندازه گونی های پلی پروپیلن قوی نیستند اما توانایی ذخیره مواد عمده را دارند. علاوه بر این، گونی های شفاف شناسایی محتوای آن را آسان می کند، بنابراین می توانید در یک محیط سریع از آنها استفاده کنید.

بزرگترین تفاوت گونی های پلاستیکی پلی پروپیلن و پلی اتیلن در این است که گونی های پلاستیکی پلی پروپیلن دارای اندازه باریک تر، اما با همان قدرت هستند. به عنوان مثال، یک گونی پلی پروپیلن با ضخامت ۰.۸۵ میل دارای استحکام  برابر با یک گونی کیسه پلی اتیلن با ۱.۵ میل است و به کاربر اجازه می دهد به راحتی محصول خود را ذخیره و نگهداری کند.

رول-گونی

همانند گونی های پلی پروپیلن ، از گونی های پلی اتیلن می توان برای نگهداری مواد مختلف مطابق با دستورالعمل های مربوط نیز استفاده کرد. این نوع گونی ها همچنین امکان شناسایی آسان را دارند و به عنوان یک محصول کاملاً متنوع، برای استفاده در صنایع و تجارت های مختلف  مورد استفاده قرار می گیرند.

گونی های پلی پروپیلن مقاومت خوبی در برابر مواد شیمیایی و اسید ها دارند. برخلاف سایر گونی ها، پلی پروپیلن قابل تنفس نیستند، در نتیجه ماندگاری محصول در شرایط مختلف بیشتر است. مواردی مانند گیاهان، آجیل ها، و دیگر محصولات برای ذخیره در چنین گونی هایی مناسب هستند.
علاوه بر این، گونی های پلی پروپیلن نسبت به گونی های مشابه در بازار برای افزایش دید محصول واضح ترند. برای خرید و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و راهنمایی لازم را دریافت کنید. مجموعه ما تنوع بسیار زیادی از گونی های رولی و گونی های ساده را در اختیار دارد و می توانید با قیمت ارزان این محصول را از ما خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
مقایسه