ورود و ثبت نام کاربران به وب سایت در جهت دریافت خدمات و سفارشات الزامی بوده و به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مجموعه اخوان الهی میباشد لذا خواهشمند است متن زیر را کامل مطالعه فرمایید :

۱- تعریف مشتری یا کاربر :
-مشتری یا همان کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربری خود که در قسمت حساب کاربری درج شده است ، اقدام به ثبت سفارش و یا هرگونه بهره مندی از محتوای سایت مینمایند گفته میشود.

۲- قوانین حریم خصوصی :
– مطابق قانون تمامی اطلاعات ثبتی کاربران نزد مجموعه اخوان الهی محرمانه بوده و فروشگاه اخوان الهی مستلزم اجرای حفاظت از اطلاعات کاربر میباشد.

۳- قوانین فروش :
– کلیه ی محصولات ارائه شده در وب سایت بصورت کالای حقیقی بوده و هیچگونه کالای مجازی یا نرم افزاری در این وب سایت وجود ندارد و مسئولیت فروش تحت عنوان های تعریف شده با فروشنده ( مجموعه اخوان الهی ) میباشد.
– اجناس داری گارنتی با ضمانت نامه خدمات پس از فروش بعهده شرکت وارد کننده ، تولید کننده میباشد
– مجموعه اخوان الهی هیچگونه مسئولیتی در قبال کالای ارسال شده توسط پیک غیر تعریفی ندارد و مسئولیت کالا و ارسال بعهده درخواست دهنده میباشد(پیک های شخصی ، ناوگان های اینترنتی و …) .
– فروشگاه مستلزم به ارسال با زمان ثبت شده در وب سایت میباشد در غیر اینصورت موظف به بازگشت وجه به مشتری تا کمتر از ۲۴ ساعت بعد از ثبت سفارش میباشد
– اعتبار قیمت درج شده در پیش فاکتور فروش پس از صدور حداکثر ۴۸ ساعت میباشد.

۴- شرایط پرداخت :
– پس از تکمیل سفارش از طریق درگاه پرداخت آنلاین وجه مورد نظر توسط مشتری میبایست پرداخت شود و در غیر اینصورت سفارش ثبت شده تحت عنوان در انتظار پرداخت و به معنی پیش فاکتور میباشد .

۵- ارسال آنی :
۱- در راستای جلب رضایت مشتریان تمامی سفارشات ۲۴ الی نهایت ۴۸ ساعت پس از تکمیل سفارش توسط ناوگان حمل و نقل مورد اطمینان مجموعه ارسال میشود .

۶- تضمین اصالت کالا :
– تمامی کالاهای عرضه شده در مجموعه اخوان الهی از نظر سلامت و کیفیت برسی و تایید میشود و با تضمین اصالت در اختیار مشتریان قرار میگرد .

۷- تضمین قیمت :
– در راستای حمایت از حقوق مشتریان مجموعه اخوان الهی تمامی محصولات خود را با قیمت منصفانه عرضه میکند و از نظر قیمت تمامی محصولات دارای گارانتی تضمین قیمت منصفانه میباشند.

۸- پشتیبانی ۲۴ ساعته :
– بمنظور ارائه خدمات بهتر پشتیبانی ۲۴ ساعته توسط پرسنل واحد فروش مجموعه از طریق درگاه های ارتباطی ذکر شده و از طریق تماس تلفنی در طول ساعات اداری          برای ارائه خدمات پیش از فروش و پس از فروش در اختیار تمامی مشتریان میباشد.

۹- تضمین بازگشت کالا :
– در صورتی که کالای سفارش داده شده از نظر اصالت فیزیکی ، مغایرت ظاهری و انتخابی مشتری در هنگام ثبت سفارش همخوانی نداشته باشد تا ۷ روز امکان بازگشت    وجود دارد .
– تحویل کالای برگشتی میبایست در نشانی دفتر فروش مجموعه باشد و هزینه بازگشت بعهده مشتری میباشد.
– کالاهای مصرفی و بهداشتی نظیر انواع چسب ، رنگ ، پوشاک ، ماسک ، موادشوینده و کلیه کالاهای دارای بسته بندی پلمپ شده در صورت باز شدن پلمپ شامل قوانین تضمین بازگشت کالا نمیباشند.
– درصورت ناموجود بودن کالای مرجوعی وجه پرداختی تا کمتر از ۲۴ ساعت به حساب مشتری واریز میگردد.
– کالای بازگشتی میبایست دارای بسته بندی سالم مطابق زمان ارسالی کالا بوده و تحت هیچ عنوان مورد استفاده قرار نگرفته باشد در غیر اینصورت شامل ضمانت بازگشت نمی باشد .

۱۰- حقوق مادی و معنوی :
– تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به مجموعه اخوان الهی میباشد و انتشار هرگونه محتوای متنی ، تصویری و کپی برداری و هرگونه سوء استفاده از نظر         شرعی و قانونی مشکل دار بوده و در صورت مشاهده تحت پیگرد قانونی قرار میگیرد.
– استفاده و انتشار از کلیه ی محتویات وب سایت از جمله متن و تصویر و ویدیو با ذکر منبع بلا مانع است.