ضمانت بازگشت کالا

در صورت مشاهده هرگونه ایراد پس از دریافت محصول سفارش داده شده از وبسایت، شما می توانید با ثبت گزارش کالای ایراد دار محصول را مرجوع کرده و تعویض نمایید. فقط کالا هایی مرجوع می شوند که شرایط بازگشت کالا را داشته باشند و همچنین این شرایط شامل همه محصولات موجود در سایت می باشد.

شرایط بازگشت کالا

در صورتی که کالای ارسال شده دارای عیب و ایراد در خود کالا یا بسته بندی لوازم مصرفی باشد و یا کالای ارسال شده با محتوای داخل سایت مغایرت  داشته باشد، می توانید با استفاده از فرم بازگشت کالای ایراد دار به مدت حداکثر ۴۸ ساعت شبانه روز اقدام به ثبت گزارش در مورد کالا نمایید. در غیر این صورت پس از گذشت مهلت ثبت گزارش، فروشگاه قادر به ارجاع کالا نمی باشد.

//www.akhavanelahi.com/wp-content/uploads/2020/05/akhavanelahi1.png

رعایت شرایط زیر به منظور استفاده از مهلت بازگشت کالا الزامی است:

  1. استفاده نکردن از کالا یا دستگاه یا ابزار خریداری شده
  2. مخدوش نشدن بسته بندی کالا
  3. مخدوش نشدن بارکد کالا (در صورت وجود)
  4. باز نشدن درب و بسته بندی کالا های مصرفی مانند چسب و غیره.

کالاهای با شرایط زیر شامل بازگشت کالا نمی شوند:

کالای آسیب دیده که با استفاده از پیک غیر از پیک فروشگاه به دست مشتری رسیده است شامل شرایط بازگشت کالا نمی باشد.
کالاهای برقی و غیر برقی که کارت یا نشانه گارانتی شرکتی دارند فقط در صورت آسیب دیدگی در حمل و نقل شامل شرایط بازگشت کالا می شوند.

کالاهای دست دوم و کالاهای ویژه که مشکل در بسته بندی دارند و با قیمت پایین تری در سایت عرضه می شوند، شامل شرایط بازگشت کالا نمی باشند.

در صورت تایید فرم بازگشتی کالا توسط کارشناسان مجموعه، کالای خریداری شده بازگردانده و حداکثر تا یک هفته کاری به مشتتری پاسخ داده می شود.

در صورت موجود بودن کالا در فروشگاه، کالای ایراد دار تعویض گردیده و در صورت عدم موجودی، وجه پرداختی برای کالای سفارش شده به مشتری عودت داده می شود.

پر کردن فرم بازگشت کالای ایراد دار با دقت کامل برای ارجاع کالا الزامی است. پس از ثبت گزارش با استفاده از یکی از راه های ارتباط با ما می توانید مراحل بازبینی کالا را پیگیری نمایید.

بستن
مقایسه